hidden hit counter

FREE SOCCER BETTING TIPS AND PREDICTIONS

Free Soccer Predictions for Today - Over/Under Predictions - BTS Predictions - 1x2 Predictions - Head to Head Stats

go top

UPCOMING MATCHES

Home Away
Today
16:30 Pforzheim Normannia Gmund
16:30 Jahn Forchheim Grossbardorf
16:30 Neumunster Inter Turkspor Kiel
17:00 Wurzburger Kickers II Wurzburger FV
17:30 Homberg Dusseldorf-West
2019-04-26
16:00 Ger. Friedrichstal Nottingen
16:30 Seligenporten Eltersdorf
17:00 Nordhausen II Wismut Gera
17:00 Brinkumer Werder Bremen III
17:00 Engers Schott Mainz
17:00 Curslack-Neuengamme TuS Osdorf
17:30 Oberneuland Hastedt
17:30 Malchower Wismar
17:30 TB Berlin Brandenburger
17:30 Barmbek-Uhlenhorst Wandsbeker Concordia
17:30 Cloppenburg Delmenhorst
2019-04-27
10:00 Wurzburger Kickers II Neumarkt
11:00 Bremer OSC Bremerhaven
11:30 SC Weiche-08 II Schilksee
12:00 Flensburg Neumunster
12:00 Braunschweig II Hildesheim
12:00 TSV Kropp NTSV Strand 08
12:00 Rain/Lech Kottern-St. Mang
12:00 Meiendorfer SV Dassendorf
12:00 Eutin Bordesholm
12:00 Askania Bernburg Inter Leipzig
12:00 FC Ludwigsfelder Sandersdorf
12:00 Jena II Eilenburg
12:00 Freiberg Stutt. Kickers
12:00 Ravensburg Neckarsulmer
12:00 Reutlingen Goppinger SV
12:00 Kassel Hadamar
12:00 VFB Dillingen Eintracht Trier
12:00 Aumund-Vegesack Geestemunde
12:00 FC Gutersloh Paderborn II
12:30 Emmelshausen Jagersburg
12:30 Rochling Karbach
13:00 Vilzing Nordlingen
13:00 Kirchanschoring Dachau
13:00 Schwaben Augsburg SV Turkgucu Ataspor
13:00 Halle Hohenstein-Ernstthal
13:00 Flieden Viktoria Griesheim
13:00 Waldgirmes Fulda-Lehnerz
13:00 Hunfelder Giessen
13:00 Jahn Forchheim Ammerthal
13:00 Spvgg Ansbach 09 Aubstadt
13:00 Villingen Normannia Gmund
13:00 Lohfelden Friedberg
13:00 Ederbergland Alzenau
13:30 Hassia Bingen Arminia Ludwigshafen
13:30 Hertha Wiesbach Mechtersheim
13:30 Idar-Oberstein TuS Koblenz
13:30 Backnang Pforzheim
13:30 Bissingen Oberachern
13:30 Linx TSV Ilshofen
13:30 Spielberg Bahlinger
14:00 Sand Wurzburger FV
14:00 Grossbardorf ATSV
14:00 Hankofen-Hailing Pullach
14:00 Sonthofen Ismaning
14:00 FC Monheim SW Essen
14:00 Duren VfL Vichttal
14:00 Erlangen Abtswind
14:30 Kaiserslautern II Pfeddersheim
2019-04-28
09:15 Wedeler TSV Pinneberg
09:30 Condor Hamburg Niendorfer TSV
12:00 Greifswald Torgelower Greif
12:00 Staaken Altludersdorf
12:00 Stendal Hertha Zehlendorf
12:00 Eichede Inter Turkspor Kiel
12:00 TSV Lagerdorf Heider SV
12:00 VfR Neumunster Lubeck II
12:00 TSV Buchholz 08 Altona
12:00 Einheit Rudolstadt Blau-Weiss Zorbau
12:00 Plauen Luckenwalde
12:00 CFC Hertha Neustrelitz
12:00 Strausberg Hansa Rostock II
12:00 TuS RW Koblenz Diefflen
12:00 Spelle-Venhaus Heeslinger
12:30 Teutonia Ottensen HEBC Hamburg
12:30 Blau Weiss Berlin Lichtenberg
13:00 Westfalia Rhynern Westfalia Herne
13:00 Frisia Risum-Lindholm Todesfelde
13:00 Bergisch Gladbach Hennef
13:00 Breinig Wegberg-Beeck
13:00 Freialdenhoven FC Viktoria 08
13:00 Neu-Isenburg Bad Vilbel
13:00 Holzkirchen Munich 1860 II
13:00 Schwabmunchen Unterfohring
13:00 Rugenbergen SC Victoria Hamburg
13:00 Sasel Suderelbe
13:00 Gifhorn Bersenbruck
13:00 Sprockhovel Brunninghausen
13:00 SSVg Velbert Dusseldorf-West
13:00 Erndtebruck Hammer SpVgg.
13:00 Schermbeck Ennepetal
13:00 Borgfeld Schwachhausen
13:00 Siegen TuS Haltern
13:00 Arminia Hannover Eintracht Northeim
13:00 Hagen/Uthlede Wunstorf
13:00 Hannoverscher SC Oythe
13:00 Uphusen Wolfenbuttel
13:00 Bocholt SC Velbert
13:00 Jahn Hiesfeld Speldorf
13:00 Kleve FSV Duisburg
13:00 Meerbusch Germania Ratingen
13:00 Schonnebeck Baumberg
13:00 TuRU Dusseldorf Union Nettetal
13:00 DJK Bamberg Bayern Hof
13:00 Vach Gebenbach
13:00 Holzwickeder SC Schalke II
13:00 Vatan Bremen BTS Neustadt
13:00 Ahlen Eintracht Rheine
13:00 ASC 09 Dortmund Gievenbeck
13:15 Merten Friesdorf
13:15 Frechen Alfter
13:30 Eddersheim Baunatal
13:30 Habenhauser Leher
13:30 SFL Bremerhaven Blumenthaler
13:30 Siegburger Hurth
14:00 Hilden Homberg
2019-04-30
16:30 Jahn Forchheim Eltersdorf
16:45 Todesfelde VfR Neumunster
17:00 VFB Dillingen Rochling
17:00 Dassendorf Niendorfer TSV
18:00 Idar-Oberstein Emmelshausen
2019-05-01
11:00 Cloppenburg Braunschweig II
11:00 SV Turkgucu Ataspor Schwabmunchen
11:00 Dassendorf Niendorfer TSV
12:00 TuS Koblenz Kaiserslautern II
12:00 Goppinger SV Bissingen
12:00 Normannia Gmund Spielberg
12:00 Pforzheim Freiberg
12:00 Stutt. Kickers Ravensburg
12:00 Nordhausen II Wismut Gera
12:00 Pullach Rain/Lech
12:00 Munich 1860 II Nordlingen
12:00 Eintracht Trier Engers
12:00 Pfeddersheim Schott Mainz
12:30 Neumarkt Bayern Hof
13:00 Holzwickeder SC Gievenbeck
13:00 Alzenau Baunatal
13:00 Ammerthal Aubstadt
13:00 Grossbardorf Sand
13:00 Linx Ger. Friedrichstal
13:00 Neckarsulmer Villingen
13:00 Oberachern Nottingen
13:00 TSV Ilshofen Backnang
13:30 Hassia Bingen Hertha Wiesbach
13:30 Jagersburg Diefflen
13:30 Karbach Arminia Ludwigshafen
13:30 Mechtersheim TuS RW Koblenz
14:00 Wolfenbuttel Delmenhorst
14:00 Wunstorf Arminia Hannover
15:00 Siegen FC Gutersloh
15:30 Westfalia Rhynern Hammer SpVgg.

Oberliga: Promotion Round - South

germany - 2017/2018

# Team P W D L GS GA GD Pts Recent Form
1 Pirmasens 2 1 1 0 2 0 +2 4 WD
2 Villingen 2 1 0 1 8 3 +5 3 LW
3 Bayern Alzenau 2 0 1 1 1 8 -7 1 LD