go top
ad




UPCOMING MATCHES

HomeAway
2018-08-18
12:00Chertanovo M.SKA Khabarovsk
12:00FC TambovM. Saransk
12:00F. VoronezhFK Chimki Moskovska oblast
12:00KurskBaltika
12:00LuchKrasnodar 2
12:00Shinnik YaroslavlZenit Petersburg 2
12:00SochiNizhny Novgorod
12:00TomskArmavir
12:00TyumenSibir
2018-08-19
13:30Spartak Moscow 2R. Volgograd

FNL

russia - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Krasnodar 2 6420105+514 WWWWD
2 Tomsk 641172+513 LDWWW
3 FC Tambov 6411106+413 WLWDW
4 Nizhny Novgorod 633074+312 WDWDW
5 Sochi 6321128+411 DWDWW
6 Spartak Moscow 2 632174+311 WWLDD
7 Kursk 631266010 WWLWD
8 FK Chimki Moskovska oblast 63038809 LWWLL
9 SKA Khabarovsk 623196+39 LDWDD
10 M. Saransk 622297+28 DWLLW
11 Tyumen 622286+28 DDLWL
12 Luch 622242+28 WDDWL
13 Chertanovo M. 62229908 LDLWW
14 Shinnik Yaroslavl 622256-18 DLLDW
15 Sibir 622247-38 WLWDL
16 R. Volgograd 613235-26 DLDLW
17 F. Voronezh 610558-33 LLWLL
18 Baltika 6033612-63 DDDLL
19 Armavir 6015212-101 LDLLL
20 Zenit Petersburg 2 6006412-80 LLLLL
#TeamPlayerGoals
1TyumenK. Mamtov23
2TosnoA. Zabolotnyi16
3Spartak Moskva IID. Davydov13
4SKA KhabarovskR. Koryan12
5Spartak Moskva IIG. Melkadze11
6Spartak Moskva IIA. Fedchuk10
7Kubanandapos; KrasnodarS. Gogniev10
8TyumenD. Klenkin9
9Dinamo MoskvaF. Beciraj9
10SibirE. Cebotaru9
11KhimkiY. Kazaev8
12SKA KhabarovskJ. Lescano8
13Zenit IIA. Evseev8
14Zenit IIA. Gasilin8
15TosnoE. Markov8
16Sokol SaratovV. Galysh7
17Dinamo MoskvaI. Temnikov6
18TosnoM. Palienko6
19FakelN. Satalkin6
20SKA KhabarovskM. Kazankow5
21YeniseyA. Kozlov5
22SibirM. Zhitnev5
23Dinamo St. PetersburgA. Kulishev4
24BaltikaD. Skopintsev4
25Krylya SovetovS. Samodin3
26KhimkiI. Kuzmichev3
27TambovA. Chasovskikh3
28YeniseyK. Garbuz3
29Tomandapos; TomskA. Sanaya3
30ShinnikM. Shaymordanov3
31TambovA. Skvortsov3
32Tomandapos; TomskA. Sobolev3
33Volgar AstrakhanA. Sutormin3
34Volgar AstrakhanR. Akbashev3
35Kubanandapos; KrasnodarN. Markov2
36OlimpiyetsT. Ayupov2
37ShinnikN. Bezlikhotnov1
38Dinamo St. PetersburgI. Chernyshov1
39ShinnikD. Chistyakov1
40Avangard KurskA. Dashaev1
41OrenburgM. Duriš1
42KhimkiF. Dvornikov1
43TambovA. Gorbatyuk1
44OlimpiyetsR. Khayrullov1
45Dinamo St. PetersburgA. Korotaev1
46Kubanandapos; KrasnodarV. Lobkarev1
47KhimkiD. Malaniya1
48Luch VladivostokA. Bazhev1
49Luch VladivostokR. Gordienko1
50TyumenA. Bogatyrev1
51ShinnikE. Bulia1
52OrenburgB. Georgiev1
53Rotor VolgogradM. Biryukov1
AD




advertisement